ce1
ce2
Bezpłatne szkoły
ce1
ce2
Bezpłatne szkoły
1

Certyfikat ISO

W Szkołach Centrum Edukacji zdajemy sobie sprawę jak ważna jest jakość kształcenia. Czynimy wysiłki, aby nasi Słuchacze byli zadowoleni z naszej pracy. Określiliśmy politykę jakości:

Starannie dobierając i selekcjonując kadrę dążymy do spełnienia a nawet przewyższenia wymagań Klienta. Zdobywamy uznanie słuchaczy i społeczeństwa oferując usługi edukacyjne będące odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku i spełniająca wszelkie wymagania prawne. Nauka przebiegająca w miłej, przyjaznej

i twórczej atmosferze pozwala na osiągnięcie lepszych efektów edukacyjnych.

Radom, dn. 31.10.2014 r.                             Czesław Kot

                                                             Dyrektor Szkół

 

Kierownictwo i wszyscy pracownicy starają się by System Zarządzania Jakością był coraz lepszy, ponieważ wiemy, że przynosi nam korzyści.
Szkoły Centrum Edukacji w Radomiu otrzymały 9 grudnia 2005 r. certyfikat zgodności Systemu Zarządzania Jakością międzynarodową normą ISO 9001:2000. To wielkie wyróżnienie dla naszej Szkoły a zarazem ciągłe zobowiązanie do podnoszenia jakości naszej pracy.

 

W trosce o zapewnienie Państwu najwyższej jakości usług, System Zarządzania Jakością naszej organizacji oceniony został przez DAS Certyfication w oparciu o wytyczne International Accreditation Forum (IAF). Pozytywna ocena naszego SZJ potwierdzona została certyfikatem nr 62645/PL/Q ważnym do dnia 9 grudnia 2015 r. dla następującego zakresu: Planowanie i realizacja procesów edukacyjnych w teoretycznej i praktycznej formie oraz wspieranie działań administracyjnych.